De Be Well Dental Clinic biedt leden en patiënten een persoonlijke, veilige en vriendelijke omgeving met behulp van de nieuwste technologie. We hebben Europese ervaring gecombineerd met de vaardigheden van onze Thaise tandartsen om u de hoogste kwaliteit tandheelkundige zorg te bieden.

Onze tandartsen bieden een scala aan tandheelkundige diensten aan die in onze kliniek kunnen worden uitgevoerd. Of het nu gaat om het eerste bezoek van uw kind aan de tandarts, een jaarlijkse controle of om ingewikkeldere tandheelkunde: wij hebben het team dat u kan helpen.

Wij zijn gunstig gelegen op de tweede verdieping van het Be Well Medical Center in BelVida Estates, voormalig BelVida Estates, voormalig Banyan Residences Villas Residences Villas Resort. Open van maandag tot en met zaterdag.

Onze diensten

  • Vullingen en exacties
  • Tanden bleken
  • Reiniging: schalen en polijsten
  • Kaakchirurgie
  • Tandheelkundige kindergeneeskunde
  • Tandheelkundige implantaten en restauratie
  • Wortelkanaalbehandeling
  • Kronen en bruggen
  • Volledige en gedeeltelijke kunstgebitten
  • Fineer keramiek

Voor zeer gespecialiseerde behandelingen, die een academische setting vereisen, werkt Be Well samen met de Faculteit Tandheelkunde van de Srinakarinwirot Universiteit (“SWU”).

SWU zal advies (op afstand) geven aan onze tandartsen en patiënten behandelen die zeer gespecialiseerde zorg nodig hebben (bijvoorbeeld grote kaakchirurgie, complexe orthodontie, behandeling van mondkanker, enz.) in het faculteitsziekenhuis in Bangkok.

Een kijkje in de Be Well Dental Clinic

Ons tandheelkundig team

Afbeelding
Dr. Man studeerde af aan de faculteit Tandheelkunde van de Srinakarinwirot Universiteit in Bangkok en oefende in verschillende privéklinieken in Bangkok en in het Tannarat Ziekenhuis in Pranburi.
Afbeelding
Dr. Petch behaalde haar diploma aan de Faculteit Tandheelkunde van de Srinakharinwirot Universiteit in Bangkok. Na haar afstuderen deed ze ervaring op in de algemene tandheelkunde en oefende ze in privéklinieken in Huahin. Daarnaast diende ze in het Tannarat-ziekenhuis in Pranburi.
Tandarts assistente
Afbeelding
Tandarts assistente
Afbeelding
Afbeelding
Dr. Beer studeerde af aan de Universiteit van Chiang Mai als Doctor in de Tandheelkunde (DDS). Sinds 2014 bekleedt zij de functie van tandarts in het Cha-Am Hospital.

Onze Tandheelkundige Adviescommissie.

Lid van de Tandheelkundige Adviescommissie
Afbeelding
Dr. Thomas is een gepensioneerde Duitse tandarts, afgestudeerd aan de Eberhard Karls Universiteit. Tot 2022 had hij een tandartspraktijk in Göppingen. Nu woont hij in Hua Hin.
Lid van de Tandheelkundige Adviescommissie
Afbeelding
Dr. Claus studeerde medicijnen en tandheelkunde aan de universiteiten van Marburg, Keulen en Freiburg. Na aanvankelijk als kaakchirurg te hebben gewerkt, oefende hij later de algemene tandheelkunde uit in zijn eigen tandheelkundige centra in Duitsland en Zwitserland met als specialisatie implantologie. Dr. Claus woont in Hua Hin en Duitsland.
Tandheelkundige behandelingskostenStandaardprijs (THB)Ledenprijs (THB)
Controle, behandelplan en consultatie300250
Reinigen en polijsten880-1,650800-1,500
Tandkleurige vulling880-3,520800-3,200
Wortelkanaal9,000-13,0008,000-12,000
Tanden bleken5,5005,000
Tandextractie880-1,500800-1,350
Verwijdering van impactie van zacht weefsel2,200-2,7502,000-2,500
Verwijdering van gedeeltelijke/volledige benige impactie3,2003,000
Volledige maand schoonmaak en fluoride (jonger dan 9 jaar)770700
Volledige maand kunstgebit11,000+10,000+
Kroon (porselein gesmolten metaal)13,500+12,000+
Kroon (keramiek)16,50015,000
Keramisch fineer12,200+11,000+
Implantaat49,500+57,500+45,000-55,000+
RöntgenkostenStandaardLid
Panoramische röntgenfilmTHB 880THB 800
X-ray interoraalTHB 220THB 200

Houd er rekening mee dat op deze afspraken ons annuleringsbeleid van toepassing is. (Zie hier voor meer informatie)